БЕЛЫЙ БЕСПЛАТНЫЙ КАТАЛОГ СТАТЕЙ

разместить статью с индексируемой ссылкой
                      навсегда
,

Поїздка у Львів на вихідні

Якщо буденність набридла і на роботі складається не так, як того хотілося б, саме час задуматись про відпочинок. Але ж про який відпочинок може йти мова, коли до відпустки ще так далеко. 

Будь-яка зміна обстановки, хоча б на декілька днів, надає сил та наснаги для подолання нових проблем і з цим твердженням важко не погодитись. Такими цінними хвилинами можуть стати вихідні дні, адже вони, на відміну від відпустки, зустрічаються в кожній робочій неділі місяця і провести їх можна у Львові. 

Львів сьогодні є поєднанням минулого та сучасності. На його вуличках гармонійно уживаються готика і бароко, ренесанс і Романський стиль, рококо і ампір, а також сучасна еклектика і конструктивізм. Своїх гостей він зустрічає ароматною кавою, різнобарвним репертуаром та привітними посмішками львів’ян. 

Щоб ароматна кава стала початком Ваших вихідних у Львові, відвідаєте Віденську кав'ярню. Напевно із-за смачних солодощів і старовинної атмосфери, саме цей ресторан багато туристів вважають одним з найкращих в центрі Львова. 

Відчути атмосферу та розкіш маленького Відня можна в палаці Потоцьких чи Сапегів. Тонкощі та особливості мистецтва розкриють перлина бароко собор святого Юра та одне з найвитонченіших споруд Європи - Львівська національна опера. Лише тут, у місті Лева є можливість відчути себе справжнім магом і створити еліксир - "залізне вино" в музеї-аптеці "Під чорним орлом". 

Історія відкриття та вдосконалення пива зацікавить гурманів цього напою. Музей пива, що знаходиться на території Львівської пивоварні відкриє історію народження неповторного і ексклюзивного смаку Львівського пива і це ще не все. Останнім акордом екскурсії є дегустація - що ще можна придумати хорошим закінченням відпочинку у Львові на вихідні.

Якщо Ви ярий вболівальник і бажаєте відчути істинну атмосферу футболу подивіться матч з трибуни "Арена Львів". Цей стадіон відкрився у кінці 2011 року і за останні роки став одним з найпопулярніших серед українських спортивних арен.

Невід’ємною складовою будь-якого відпочинку є час, який був потрачений на дорогу. Подорож до місця відпочинку має бути комфортною. Щоб відпочинок у Львові залишив лише приємні відчуття заздалегідь перегляньте (розклад руху Київ Львів) (http://autoexpres.kiev.ua/uk/lviv-kyiv-lviv.html , Розклад руху Київ Львів) та оберіть найбільш вдалий варіант транспорту, адже сьогодні із Києва до Львову можна добратися як автобусом, так і потягом.